Mapa realizacji i referencje

Prezentujemy mapę naszych realizacji montażu pompa ciepła. Kolorem niebieskim oznaczone są pompy powietrzne, natomiast zielonym pompy gruntowe. Oczywiście lokalizacje przedstawione są orientacyjnie. W dalszej części znajdują się filmy z naszych instalacji oraz linki do plików pdf z referencji naszych i nie tylko.

Mapa naszych realizacji

aktualizacja: grudzień 2019
- pompy ciepła powietrzne
- pompy ciepła gruntowe

Referencje i opinie:

„Wybór pompy ciepła Danfoss okazał się najlepszym rozwiązaniem ze względu na bezobsługowość, komfort cieplny, estetykę oraz niskie koszty ogrzewania i produkcji c.w.u.”

Pani Anita      

„Braliśmy pod uwagę gaz - nie ma instalacji gazowej. Natomiast mógłby być ewentualnie gaz propan-butan, albo olej opałowy. Biorąc pod uwagę koszty dość wysokie i konsultacje z fachowcami w tej branży zdecydowaliśmy się na pompę ciepła.”

Pan Andrzej      

„Decyzja o wyborze pompy ciepła Danfoss była prosta. Firma instalacyjna Danpol pokazała nam swoje dotychczasowe realizacje w oparciu o pompy tego producenta i zapewniła, pokazując wyniki badań Szwedzkiej Agencji Energii, że pompa DHP-AQ jest najlepsza pod względem efektywności jak i cichej pracy.”

Czesław Śpionek