PROMOCJA 1973 – rozpoczęcie produkcji pomp ciepła

wpis w: Bez kategorii | 0

PROMOCJA 1973 na pompy ciepła Danfoss

Właśnie mijają 43 lata, od kiedy pompy ciepła Danfoss są na rynku. Z tej okazji producent wprowadza promocję.

Rabat 4300 zł na pompę ciepła. Dodatkowe 43 miesiące gwarancji (razem z dwoma latami gwarancji, które są w standardzie to 6 lat gwarancji* na urządzenia Danfoss)

Zobacz więcej…

————————————————————————-

Dlaczego warto?

Oto historia pomp ciepła Danfoss:

„Produkcją pomp ciepła zajęliśmy się w 1973 r., czyli aż 43 lata temu. Już wtedy była to pompa ze zintegrowanym zasobnikiem ciepłej wody użytkowej. W 1977 r. otworzyliśmy centrum szkoleniowe dla dystrybutorów, na ówczesne czasy było to jedno z najnowocześniejszych na świecie. W 1984 r. wprowadziliśmy pełną elektryczną regulację pomp ciepła, a w 1994 r. efektywną regulację sprężarki Scroll z niskim poziomem głośności. W 2004 wprowadziliśmy technologię TWS zapewniającą najefektywniejszą dostawę ciepłej wody na rynku. W roku 2007 otworzyliśmy najbardziej zaawansowane centrum R&D w Europie. Nasze produkty ciągle się rozwijają…

Już bliższej dzisiejszym czasom – w 2011 r. wprowadziliśmy powietrzną pompę ciepła DHP-AQ, która w testach prowadzonych przez niezależną Szwedzką Agencję Energii stanęła do porównania z innymi 9-cioma pompami ciepła i osiągnęła najlepsze wyniki w swojej kategorii w zakresie rocznej efektywności, najniższego zużycia energii, oraz cichej pracy. Rok później wprowadziliśmy pompę DHP-H Opti Pro +, w której wykorzystywane są opatentowane technologie Opti (elektroniczne pompy obiegowe), TWS (uwarstwowienie zasobnika) oraz TGG (technologia gorącego gazu). Zapewniają one jeden z najwyższych na rynku współczynnik rocznej efektywności (SCOP). Kilka lat ciężko pracowaliśmy po to, aby w 2015 r. wprowadzić na rynek dwa, najnowocześniejsze produkty – gruntowe pompy ciepła (DHP-H Varius Opti Pro + oraz pompy dużych mocy – seria DHP-M). Oba produkty dzięki zastosowanym technologiom i przemiennikom częstotliwości są jak automatyczna skrzynia biegów – samodzielnie i płynnie dopasowują swoją pracę do Twoich potrzeb. Dla nas już standardem jest dotykowy, intuicyjny ekran. I znowu jesteśmy pierwsi. W 2016 r. pompa DHP-H Varius zdobyła nagrodę jako Produkt Roku 2015, przyznaną przez magazyn Inteligenty Budynek.”

Wiele z powyższych haseł i opisów technologii pewnie Ci nic nie mówi?

To może poniższe argumenty Ciebie zachęcą:

+ już od 1973 na rynku
+ 43 lata doświadczenia 4300 zł rabatu
+ 43 dodatkowe miesiące gwarancji = 6 lat gwarancji*

Chcesz by było ciepło, chłodno, chcesz podgrzać wodę w basenie czy po prostu zawsze mieć ciepłą wodę nawet gdy masz tłum gości? Chcesz mieć łatwy dostęp do swojego systemu grzewczego z dowolnego miejsca na świecie? Produkty Danfoss to rozwiązania dla Ciebie.

*Czas trwania gwarancji zależy od momentu dnia uruchomienia pompy ciepła. Najkrótszy czas trwania gwarancji to 5 lat i 7 miesięcy, najdłuższy 6 lat i 1 miesiąc.