Automatyka Przemysłowa

Komponenty automatyki przemysłowej Danfoss to dział produktów do sterowania przepływem, monitorowania i kontroli ciśnienia i temperatury. Urządzenia z tego działu znajdują zastosowania w bardzo wielu aplikacjach, jak na przykład instalacje p.poż., systemy nawadniające, systemy pralnicze, wytwornice pary, urządzenia czyszczące, myjki, automatyka basenowa, kotły i wiele innych.

Zastosowanie: sterowanie przepływem, regulacja ciśnienia, regulacja temperatury, załączanie silników elektrycznych

 

Zadzwoń po ofertę

+48 42 640 42 65

Zawory elektromagnetyczne

Zawory elektromagnetyczne to prosty sposób na kontrolowanie i regulowanie przepływu cieczy i gazów. Zawory Danfoss doskonale sprawdzają się w instalacjach o ograniczonym zanieczyszczeniu.
Więcej...

Cewki_do_zaworów_elektromagnetycznych_200x142

Cewki do zaworów elektromagnetycznych

Zawory elektromagnetyczne Danfoss są zazwyczaj oferowane bez cewek - umożliwia to dobór cewki o parametrach najlepiej odpowiadających użytkownikowi.
Więcej...

Zawory sterowane pneumatycznie

Zawory sterowane pneumatycznie są przeznaczone do bardziej nietypowych aplikacji takich jak: media o dużej ilości zanieczyszczeń, media o dużej lepkości, wysoka temperatura otoczenia, duża wielkość przepływu, wilgotne środowisko, obszary zagrożone wybuchem.
Więcej...

Przetworniki ciśnienia

Przetworniki ciśnienia Danfoss umożliwiają regulację nawet najbardziej wymagających procesów technologicznych. Są precyzyjne, mocne i zaprojektowane tak, aby przetrwać nawet w najgorszych warunkach.
Więcej...

Presostaty (regulatory ciśnienia)

Presostaty Danfoss pozwalają na precyzyjną i niezawodną regulację ciśnienia nawet w najbardziej wymagających aplikacjach.
Więcej...

Zawory termostatyczne do wody chłodzącej

Zawory termostatyczne w prosty i niezawodny sposób sterują przepływem medium i nie wymagają konieczności zasilania ich ani energią elektryczną, ani sprężonym powietrzem.
Więcej...

Czujniki temperatury

Czujniki temperaturowe Danfoss bazują na wieloletnich doświadczeniach w przemyśle okrętowym oraz chłodniczym - niewątpliwie jednych z najtrudniejszych z możliwych obszarów działania.
Więcej...

Termostaty (regulatory temperatury)

Regulatory temperatury Danfoss pozwalają na bardzo precyzyjną kontrolę nawet w najbardziej wymagających warunkach i aplikacjach.
Więcej...

Aparatura łączeniowa NN

Styczniki i przekaźniki termiczne CI-TI™ Danfoss umożliwiają bezpieczne i bezproblemowe załączanie silników i innych urządzeń elektrycznych.
Więcej...

Materiały do pobrania