Regulatory pogodowe

Inteligenta regulacja pogodowa realizowana przez prawidłowo uruchomiony elektroniczny regulator obsługujący aplikację ciepłowniczą optymalizuje wydajność cieplną sieci dystrybucji ciepła poprzez obniżenie temperatury powrotu. To generuje oszczędności na poziomie 10-15% i wydłuża żywotność układu. Różnorodność interfejsów komunikacji w regulatorze elektronicznym zapewnia łatwy dostęp do komunikacji i monitoringu, pełnego przeglądu i zdalnego sterowania we wszystkich regulatorach podłączonych do systemu.

Zadzwoń po ofertę

+48 42 640 42 65

Regulatory ECL

Elektroniczne regulatory do aplikacji ogrzewania i c.w.u. Regulatory elektroniczne to inteligentne regulatory temperatury, które dzięki zastosowaniu wielu wariantów kluczy aplikacyjnych w połączeniu z regulacją pogodową mogą być stosowane do szeregu układów ciepłowniczych, zapewniając wysoki komfort i optymalne zużycie energii. Zakres  obejmuje bardzo proste regulatory elektroniczne z tradycyjnym  analogowym sterowaniem jak również bardziej zaawansowane regulatory elektroniczne z pełnym sterowaniem cyfrowym Podstawową cechą wszystkich regulatorów jest  łatwość sterowania. Bardziej zaawansowane regulatory ECL Comfort z inteligentną technologią klucza -USB, graficznym wyświetlaczem regulatora umożliwiają szybki i łatwy przegląd układu. 

Panel zdalnego sterowania ECA

Panele zdalnego sterowania ECA 30 i 31 są stosowane do regulacji /kontroli temperatury pomieszczenia oraz do zdalnego sterowania regulatorami ECL Comfort 210 i 310. Panele zdalnego sterowania są podłączane do regulatora ECL Comfort za pomocą pary skrętki 2- żyłowj do komunikacji i zasilania (szyna komunikacji ECL 485). Panel zdalnego sterowania ECA 61 jest stosowany do regulacji temperatury pomieszczenia i sterowania regulatorem ECL Comfort 110.

Czujniki temperatury ESM, ESMB, ESMC, ESMT, ESMU

W grupie tej znajdują się czujniki temperatury zanurzeniowe i powierzchniowe z podłączeniem 2-  żylowym. Wszystkie czujniki ( oprócz czujników ESMC, ESMB ) są bez kabli.

Termostaty bezpieczeństwa ST-1, ST-2

Termostaty ST-1 i ST-2 mogą być stosowane w pośrednio i bezpośrednio podłączonych  układach ogrzewania , gdzie wymagane jest dodatkowe zabezpieczenie.

Materiały do pobrania