Rekuperatory

Centrale rekuperacyjne Danfoss Air są wysokowydajnymi urządzeniami wentylacyjnymi z odzyskiem ciepła. Centrale Danfoss są zaprojektowane z myślą o minimalnym możliwym wewnętrznym spadku ciśnienia.

Zadzwoń po ofertę

+48 42 640 42 65

Centrale rekuperacyjne Danfoss

Centrale rekuperacyjne Danfoss Air są wysokowydajnymi urządzeniami wentylacyjnymi z odzyskiem ciepła. Centrale Danfoss są zaprojektowane z myślą o minimalnym możliwym wewnętrznym spadku ciśnienia. Wentylatory EC w centralach wyposażone są w silniki prądu stałego. Dzięki zastosowaniu najlepszych podzespołów centrale rekuperacyjne Danfoss Air są jednymi z najcichszych na rynku, przy jednoczesnej niskiej konsumpcji energii. W standardzie oferujemy wentylację, opartą na czujniku wilgotności i bezprzewodowym sterowniku – Air Dial. Komunikacja pomiędzy urządzeniami w systemie rekuperacji Danfoss opiera się na technologii Z-Wave/usb/Ethernet, oraz modus. 

Systemy kanałów Air Flex

System kanałów Danfoss Air Flex oferuje rury elastyczne Flex, rozdzielacze powietrza, które można zalewać w betonie, skrzynki rozprężne wraz z kratkami i przepustnicami, oraz anemostaty nawiewne i wywiewne.

Systemy kanałów Air Flex

Danfoss oferuje szereg akcesoriów do urządzeń rekuperacyjnych takich jak sterownik Air Dial, moduł komunikacyjny CCM, filtry wymienne, syfon do odprowadzania skroplin, oraz narzędzie instalatora, które umożliwia konfigurację systemu rekuperacji z poziomu komputera PC.

Materiały do pobrania