Termostaty grzejnikowe

Termostaty Danfoss to nie tylko wygoda użytkowania, ale także niższe rachunki za ogrzewanie oraz troska o środowisko naturalne. Potwierdzeniem tego jest przyznana najwyższa ocena "A" w europejskiej klasyfikacji TELL obejmującej produkty z dziedziny armatury grzejnikowej.

Zastosowanie: Grzejniki pokojowe, grzejniki łazienkowe, grzejniki dekoracyjne

Zadzwoń po ofertę

+48 42 640 42 65

Głowice termostatyczne

Głowice termostatyczne firmy Danfoss utrzymują stałą, wymaganą temperaturę oddzielnie dla każdego pomieszczenia. Pozwalają zredukować zużycie energii - średnio o 20%. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu innych źródeł ciepła i utrzymaniu stałej temperatury w pomieszczeniu.

Głowice i zawory do grzejników łazienkowych i dekoracyjnych

W odpowiedzi na nowoczesne wzornictwo grzejników łazienkowych Danfoss wprowadził nową serię termostatów grzejnikowych X-tra Collection.  X-tra Collection to estetyczne i eleganckie połączenie grzejnika z instalacją. Dostępne są zawory chromowane, w kolorze złotym, stali satynowanej oraz białym.  

Zawory grzejnikowe

Firma Danfoss oferuje szeroki asortyment zaworów grzejnikowych, przeznaczonych dla każdego typu instalacji grzewczej.  Zawory grzejnikowe z nastawą wstępną zapewniają optymalny rozdział wody w instalacji, co zwiększa komfort i redukuje zużycie energii.  Zmiany nastawy wstępnej zaworu dokonujemy bez użycia dodatkowych narzędzi.

Zawory odcinające

Zawory odcinające firmy Danfoss umożliwiają indywidualne odcinanie każdego grzejnika podczas konserwacji lub naprawy bez wpływu na pozostałe grzejniki w instalacji c.o.

Napędy termiczne

Napędy termiczne TWA wraz z zaworami grzybkowymi Danfoss gwarantują elastyczność układu grzewczego. Dzięki połączeniu zalet konfiguracji odpowiedniego zaworu i napędu, układy grzewcze mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymogów. Aplikacje zapewniają regulację elektryczną grzejników, instalacji grzewczych i c.w.u.

Materiały do pobrania