Przepływomierze Siemens

Produkty marki Siemens znane są ze swojej dokładności i niezawodności. W naszej ofercie handlowej znajduje się bogaty wybór przepływomierzy marki Siemens do wielu zastosowań. Najczęściej kupowane przepływomierze elektromagnetyczne są używane do mierzenia wody, lub ścieków.

Zastosowanie: ścieki, woda, gaz, olej, energia, branża spożywcza, przemysł chemiczny, przemysł petrochemiczny

Zadzwoń po ofertę

+48 42 640 42 65

MAG_fotoSITRANS FM przepływomierze elektromagnetyczne

Przeznaczone do pomiaru przepływu objętościowego cieczy przewodzących (przewodność > 0,008ľS/cm), w szczególności: wody, ścieków, pulp, szlamów, kwasów, zasad oraz wersje higieniczne do mleka, soków, piwa i innych mediów spożywczych. Dostępne są również wersje Ex do zastosowań w strefach zagrożonych wybuchem.
Serie: MAGFLO, INTERMAG2, TRANSMAG
Więcej...

SITRANS FC przepływomierze masowe

Przeznaczone do pomiaru przepływu cieczy i gazów. Oprócz pomiaru przepływu masy możliwy jest również pomiar takich parametrów, jak: przepływ objętościowy, gęstość, temperatura, przepływ frakcji, oBrix. Główne obszary zastosowań to przemysł chemiczny, spożywczy i petrochemiczny.
Serie: FC430, MASS
Więcej...

sono_fotoSITRANS FUS przepływomierze ultradźwiękowe

Przeznaczone do pomiaru przepływu objętościowego cieczy homogenicznych zarówno przewodzących, jak i nieprzewodzących. Główne obszary zastosowań to ciepłownictwo, energetyka zawodowa, przemysł chemiczny i petrochemiczny.
Serie: FUS, FUE, SONO
Więcej...

Vortex_fotoSITRANS FX przepływomierze wirowe

Przepływomierz wirowy z kompensacją temperatury i ciśnienia. Dedykowany do pomiarów przepływu pary, gazów i cieczy. Komunikacja HART. Temperatura pracy -40..240°C. Dostępne średnice od DN 15 do DN 300. Dokładność dla gazów 1%, dla cieczy 0,75%. Przyłącza kołnierzowe i międzykołnierzowe.
Serie: VORTEX
Więcej...

FUS_FUP_fotoSITRANS FUS CLAMP-ON przepływomierze bezinwazyjne

Przeznaczone do pomiaru przepływu objętościowego oraz masowego cieczy i gazów Średnice: od 6,14 mm (1/4'') do 10 m. Zwiększona dokładność dzięki unikatowej technologii szerokiej wiązki ultradźwiękowej Wide Beam Transit Time Ultrasonic. Dla przemysłu wodnego, energetycznego, petrochemicznego, chemicznego, wydobywczego. Pomiary rozliczeniowe oraz wykrywanie przecieków i nieszczelności. Dostępny również w wersji przenośnej Doskonale sprawdza się w trudnych aplikacjach (wielkie średnice, wysokie temp., strefa Ex, itp.)
Serie: FUS, FUP, FUE
Więcej...