Przetwornice niskiego napięcia VACON

Przetwornice niskiego napięcia AC Danfoss VACON działają w zakresie mocy do 5,3 MW. Liczne wbudowane funkcje poprawiają wydajność energetyczną, redukują koszty i optymalizują wydajność wielu procesów. Dedykowane przetwornice optymalizują sterowanie procesami w przypadku wyspecjalizowanych zastosowań w określonych branżach.

Zastosowanie: Wentylatory, pompy, przenośniki, sprężarki, mechanizmy kierownicze, obcinacze i wytłaczarki, windy, schody ruchome, żurawie, dźwigi, wciągarki, pompy ładunkowe, obrabiarki, urządzenia do sterowania wychyleniem i obrotem, pompy olejowe, nawijarki i odwijarki, suszarki masy włóknistej, maszyny papiernicze oraz wytłaczarki, maszyny przeznaczone do obróbki i mycia, napędy bramowe oraz wózków, wirówki, agregaty chłodnicze oraz dystrybucja, zastosowania z zakresu odsalania i uzdatniania wody,...

Zadzwoń po ofertę

+48 42 640 42 65

VACON 100 Industrial

Moduły przetwornic oraz przetwornice w obudowach, które można łatwo zintegrować ze wszystkimi głównymi systemami sterującymi.
Więcej...

VACON 100 Flow

Dedykowana funkcja poprawiająca sterowanie przepływem oraz oszczędzająca energię w pompach oraz wentylatorach przemysłowych.

Więcej...

VACON 100 HVAC

Poprawia wydajność całego budynku w kwestii komfortu, sterowania oraz oszczędności energii.

Więcej...

VACON 20

Kompaktowy, lecz wyposażony w funkcję programowania idealną do aplikacji OEM.

Więcej...

VACON NXP Air Cooled

Zaprojektowany z myślą o szerokiej gamie wymagających zastosowań, stworzony z myślą o wyższych zakresach mocy oraz systemach przetwornic.

Więcej...

VACON NXP Liquid Cooled

Doskonale nadający się do zastosowań, w których kluczowe znaczenie ma jakość powietrza, gdzie przestrzeń jest ograniczona i konieczny jest skuteczny i sprawny transfer ciepła.

Więcej...

VACON NXP Common DC Bus

Umożliwia system integratorom, firmom budującym maszyny oraz OEM tworzyć wydajne, przemysłowe systemy przetwornic.

Więcej...

VACON NXP Liquid Cooled Common DC Bus

Umożliwia czerpanie korzyści z chłodzenia cieczą w systemach wspólnej magistrali DC w wymagających sytuacjach.

Więcej...

VACON NXC

Przetwornica częstotliwości przeznaczona do wymagających zastosowań, która zawiera opcje  Active Front End oraz rozwiązań z zakresu niskich harmonicznych.

Więcej...