VLT

Produkty Danfoss z serii VLT, które znajdują się w naszej ofercie to niezawodne przetwornice częstotliwości niskiego napięcia, solidne urządzenia łagodnego rozruchu oraz przetwornice zdecentralizowane. W naszym magazynie na stanie utrzymujemy przetwornice z serii MicroDrive, które możemy dostarczyć do klienta z dnia na dzień.

Zastosowanie: HVAC, przemysł spożywczy, chłodnictwo, woda i ścieki, dźwigi i suwnice, przemysł wydobywczy, przemysł chemiczny, windy i schody ruchome, przemysł morski i instalacje przybrzeżne

 

Zadzwoń po ofertę

+48 42 640 42 65

VLT_niskie_napiecie_fotoVLT przetwornice niskiego napięcia

Przetwornice niskiego napięcia AC Danfoss VLT działają w zakresie mocy do 5,3 MW. Liczne wbudowane funkcje poprawiają wydajność energetyczną, redukują koszty i optymalizują wydajność wielu procesów. Dedykowane przetwornice optymalizują sterowanie procesami w przypadku wyspecjalizowanych zastosowań w określonych branżach.
Serie FC301 / FC302, FC280, FC202, FC103, FC102, FC51
Więcej...

VLT przetwornice zdecentralizowane, napędy serwo oraz motoreduktory

Przetwornice zdecentralizowane mogą być montowane w pobliżu silników. Eliminuje to potrzebę korzystania z pomieszczeń sterowniczych oraz stosowania skomplikowanego okablowania, co w ogromnym stopniu zmniejsza koszty projektowe i instalacyjne. Rozwiązanie serwo do zarządzania ruchem zapewniają wysoką wydajność w przypadku wymagających zastosowań maszynowych. Motoreduktory zapewniają wysokowydajne rozwiązanie silnikowe oparte na silniku z magnesami trwałymi i wykorzystaniu zoptymalizowanej przekładni kątowej, które doskonale sprawdza się zarówno w przypadku stref mokrych, jak i suchych.
Serie FCM106 / FCP106, FCM300, FCD300, FCD302, ISD410, ISD510, OneGearDrive
Więcej...

VLT softstarty (łagodny rozruch)

Urządzenia do łagodnego rozruchu Danfoss wykorzystywane są do tymczasowego zmniejszania obciążenia i momentu obrotowego poprzez ograniczenie udarów prądowych silnika AC podczas fazy rozruchu. Zmniejsza to zarówno obciążenia mechaniczne, jak i elektrodynamiczne, co przekłada się na wydłużenie żywotności systemu.
Serie MCD100, MCD200 / MCD202, MCD500
Więcej...

Materiały do pobrania