Przetwornice niskiego napięcia Danfoss VLT

Przetwornice niskiego napięcia (falowniki) AC Danfoss VLT działają w zakresie mocy do 5,3 MW. Liczne wbudowane funkcje poprawiają wydajność energetyczną, redukują koszty i optymalizują wydajność wielu procesów. Dedykowane przetwornice optymalizują sterowanie procesami w przypadku wyspecjalizowanych zastosowań w określonych branżach.

Zastosowanie: HVAC, przemysł spożywczy, chłodnictwo, woda i ścieki, dźwigi i suwnice, przemysł wydobywczy, przemysł chemiczny, windy i schody ruchome, przemysł morski i instalacje przybrzeżne
Serie wycofane z produkcji: VLT 2800, VLT 5000, VLT 6000, VLT 8000

Zadzwoń po ofertę

+48 42 640 42 65

VLT FC301 / FC302 Automation Drive

Seria przetwornic Danfoss FC 301 przeznaczona jest do regulacji wszystkich asynchronicznych silników oraz tych z magnesami stałymi. Seria FC 302 posiada dodatkowe funkcje, co sprawia że jest bardziej zaawansowana. 
Więcej...

VLT FC280 Midi Drive

Seria przetwornic Danfoss FC 280 przeznaczona jest do sterownia silników montowanych w urządzeniach z branży spożywczej, transportu bliskiego i przeładunku materiałów oraz branży przetwórczej i procesowej. 
Więcej...

VLT FC202 AQUA Drive

Seria przetwornic Danfoss FC 202 przeznaczona jest do urządzeń wykorzystywanych w gospodarce wodno-ściekowej. Sprawdzają się rewelacyjnie zarówno w nowych instalacjach, jak też w modernizowanych, kiedy potrzeba jest zapewnienia najwyższego poziomu wydajności.
Więcej...

VLT FC51 Micro Drive

Przetwornice Danfoss FC 51 to małe, lecz mocne urządzenia zapewniające dużą trwałość. Dzięki niewielkim rozmiarom Micro Drive pozwala oszczędzić miejsce w szafie oraz zredukować koszty instalacyjne. Duży wybór produktów z tej serii mamy dostępne w naszym magazynie i możemy dostarczyć w dowolne miejsce w Polsce z dnia na dzień.
Więcej...

VLT FC102 HVAC Drive

Seria przetwornic Danfoss FC 102 przygotowana jest do zapewnienia optymalizacji sterowania procesami we wszystkich urządzeniach grzewczych, klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych.
Więcej...

VLT FC103 Refrigeration Drive

Seria przetwornic Danfoss FC 103 jest specjalnie zaprojektowania do zwiększenia żywotności i obniżenia kosztów użytkowania systemów chłodniczych.
Więcej...

Serie wycofane z produkcji - spokojnie, skontaktuj się z nami, zaproponujemy zamiennik

VLT 2800

Urządzenia serii VLT 2800 należą do najmniejszych wielozadaniowych przetwornic na rynku. Przetwornice te zostały zaprojektowane do bezpośredniego montażu obok siebie co pozwala oszczędzić znacznie przestrzeń w szafie sterowniczej.
Więcej...

Materiały do pobrania