Softstarty VLT

Urządzenia do łagodnego rozruchu Danfoss wykorzystywane są do tymczasowego zmniejszania obciążenia i momentu obrotowego poprzez ograniczenie udarów prądowych silnika AC podczas fazy rozruchu. Zmniejsza to zarówno obciążenia mechaniczne, jak i elektrodynamiczne, co przekłada się na wydłużenie żywotności systemu.

Zastosowanie: Sprężarki, urządzenia klimatyzacyjne, pompy, przenośniki, wentylatory, mieszarki, kruszarki, młyny, wirówki, piły.

Zadzwoń po ofertę

+48 42 640 42 65

VLT MCD100 Soft Starter

Urządzenie łagodnego rozruchu MCD 100 to bardzo korzystny cenowo i kompaktowy Softstart do silników AC. Jest to prawdziwe rozwiązanie typu 'zainstaluj i zapomnij' wyposażone w funkcje start i stop, które może być montowane na szynie DIN.
Więcej...

VLT MCD200/202 Soft Starter

Dwie rodziny softstarterów, które stanowią kompletne rozwiązanie przeznaczone do łagodnego rozruchu silników do 110 kW. MCD 201 oferuje wydajne funkcje uruchamiania silników, natomiast zaawansowana wersja MCD 202 zapewnia bardziej rozszerzoną funkcjonalność oraz dodatkową ochronę silnika.
Więcej...

VLT MCD500 Soft Starter

MCD 500 jest najnowszym w ofercie kompletnym, półprzewodnikowym softstartem zapewniającym łagodny rozruch silnika. Sterowanie odbywa się we wszystkich trzech fazach a przekładniki mierzą prąd silnika, który jest sygnałem sprzężenia zwrotnego dla kontrolowanego narastania napięcia silnika w czasie. Zapewnia to zarówno ochronę silnika jak i samego urządzenia.
Więcej...

Materiały do pobrania