Pompy ciepła

Przede wszystkim zajmujemy się sprzedażą, montażem i serwisem pomp ciepła. Posiadamy ogromne doświadczenie w instalacjach w domach jednorodzinnych, blokach mieszkalnych, halach magazynowych, produkcyjnych jak też budynkach biurowych. Jesteśmy Autoryzowanym Centrum Serwisowym pomp ciepła w Łodzi i na całe województwo łódzkie.

Domy jednorodzinne

Budujesz dom? Chcesz obniżyć koszty ogrzewania użytkowanego domu? Bardzo dobrze trafiłeś. Dobierzemy i zamontujemy odpowiednie urządzenie do twoich potrzeb. Niezależnie, czy będzie to pompa ciepła powietrzna, czy pompa ciepła gruntowa na pewno koszty eksploatacji będą niskie.
Więcej...

Bloki, hotele, biura, sklepy

Jako pierwsi zamontowaliśmy pompy powietrzne w bloku mieszkalnym. Rozwiązanie ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej docenią przede wszystkim osoby, którym zależy na niskich kosztach eksploatacji.
Więcej...

Danfoss_DHP_M_display_right-1140x763

Hale magazynowe, produkcyjne

Jako pierwsi w Polsce zamontowaliśmy pompę ciepła dużej mocy Danfoss DHP-M. Hale można też ogrzewać za pomocą kaskad pomp powietrznych. Mamy duże doświadczenie i nie boimy się wyzwań.
Więcej...

Mamy ponad 20 lat doświadczenia w ciepłownictwie

Od 2011 jesteśmy liderem w Polsce w sprzedaży i montażu pomp ciepła Danfoss

Zamontowaliśmy ponad 300 pomp ciepła, zmodernizowaliśmy ponad 260 bloków

Sprzedajemy i montujemy pompy ciepła sprawdzonych producentów:

BUDERUS

THERMIA

DANFOSS

do 2019 roku

Mapa naszych realizacji:

aktualizacja: grudzień 2019    - pompy ciepła powietrzne, - pompy ciepła gruntowe

„Wybór pompy ciepła Danfoss okazał się najlepszym rozwiązaniem ze względu na bezobsługowość, komfort cieplny, estetykę oraz niskie koszty ogrzewania i produkcji c.w.u.”

Pani Anita      

„Braliśmy pod uwagę gaz - nie ma instalacji gazowej. Natomiast mógłby być ewentualnie gaz propan-butan, albo olej opałowy. Biorąc pod uwagę koszty dość wysokie i konsultacje z fachowcami w tej branży zdecydowaliśmy się na pompę ciepła.”

Pan Andrzej      

„Decyzja o wyborze pompy ciepła Danfoss była prosta. Firma instalacyjna Danpol pokazała nam swoje dotychczasowe realizacje w oparciu o pompy tego producenta i zapewniła, pokazując wyniki badań Szwedzkiej Agencji Energii, że pompa DHP-AQ jest najlepsza pod względem efektywności jak i cichej pracy.”

Czesław Śpionek