Termostaty pokojowe

Szeroka gama produktów z ręczną nastawą i programowalnych. Występują w wersji przewodowej lub bezprzewodowej. W wersjach z kalendarzem istnieje możliwość ustawienia obniżeń temperatury w zależności od dnia i godziny.

Zadzwoń po ofertę

+48 42 640 42 65

Elektromechaniczny termostat pokojowy RMT

Seria stylowych elektromechanicznych termostatów pokojowych do zastosowań w układach o zasilaniu 10 - 240V. Wszystkie posiadają wbudowane czujniki temperatury. RMT230

Elektromechaniczne termostaty pokojowe

Elektroniczne termostaty pokojowe, bez funkcji programowania.Termostaty przeznaczone do układów grzewczych. RET

Termostaty programowalne przewodowe

Termostaty programowalne serii TP to proste w obsłudze urządzenia łączące funkcje zegara i termostatu pokojowego. Termostaty umożliwiają programowanie różnych temperatur na różne pory dnia w zależności od potrzeb użytkownika.

Termostaty programowalne bezprzewodowe

Termostaty w wersji bezprzewodowej, wykorzystujące komunikację radiową. Termostaty wykorzystują bezpieczne kodowanie cyfrowe sygnału przesyłanego pomiędzy termostatem a odbiornikiem, który może być zamontowany w odległości do 30m od termostatu. Odbiornik RX dostępny jest w wersjach 1-, 2- lub 3- strefowych. Do każdej ze stref potrzebny jest oddzielny termostat, który jest rejestrowany w odbiorniku. TP5001-RF, TP7001-RF, RX1, RX2, RX3

Termostaty pokojowe do układów zmiennych grzewczo/chłodzących

Termostaty z przełącznikiem grzanie/chłodzenie oraz termostaty do obiegów wyłącznie chłodzenia.

Zawory sterowane elektrycznie

Zawory HP i HS z siłownikami przeznaczone są do współpracy z termostatami ręcznymi i programowalnymi. Mogą być stosowane w domowych i przemysłowych instalacjach centralnego ogrzewania, instalacjach chłodniczych oraz ciepłej wody użytkowej. Konstrukcja tych zaworów umożliwia ciągłą pracę w pełnym zakresie ciśnień i temperatur panujących w powyższych instalacjach. Wykorzystana została tradycyjna konstrukcja, której wzmocnienie pozwoliło na poprawę efektywności i niezawodności. Wyższe niż standardowo ciśnienie próbne, łożyska na szczycie i u podstawy ślizgowego lub łopatkowego zawieradła, sztywna obudowa siłownika - to niektóre cechy potwierdzające wysoką jakość.

Termostaty regulujące temperaturę medium

Termostaty regulujące temperaturę medium, termostaty przylgowe i zanurzeniowe. Przełącznik SPDT, 230V, 50Hz.

Materiały do pobrania