Przetwornice zdecentralizowane, serwo i motoreduktory VLT

Przetwornice zdecentralizowane mogą być montowane w pobliżu silników. Eliminuje to potrzebę korzystania z pomieszczeń sterowniczych oraz stosowania skomplikowanego okablowania, co w ogromnym stopniu zmniejsza koszty projektowe i instalacyjne. Rozwiązanie serwo do zarządzania ruchem zapewnia wysoką wydajność w przypadku wymagających zastosowań maszynowych. Motoreduktory zapewniają wysokowydajne rozwiązanie silnikowe oparte na silniku z magnesami trwałymi i wykorzystaniu zoptymalizowanej przekładni kątowej, które doskonale sprawdza się zarówno w przypadku stref mokrych, jak i suchych.

Zastosowanie: Pompy, wentylatory, przenośniki, maszyny pakujące, maszyny w branży spożywczej i farmaceutycznej, sprężarki, systemy sortowania.

Zadzwoń po ofertę

+48 42 640 42 65

VLT FCM106 i FCP106 Drive Motor

Zintegrowane silnik i przetwornica lub sama przetwornica do montażu na każdym standardowym silniku indukcyjnym lub silniku PM o mocy 0,55–7,5 kW.
Więcej...

VLT FCM300 Drive Motor

Urządzenie złożone z silnika i przetwornicy VLT jest idealnym rozwiązaniem do prostych aplikacji.

Więcej...

VLT FCD300 Decentral Drive

Może zostać zamontowana w pobliżu lub bezpośrednio na silniku, co pozwala zmniejszyć liczbę urządzeń centralnych oraz oszczędzać rozdzielnicę.
Więcej...

VLT FCD302 Decentral Drive

Dzięki wytrzymałej konstrukcji, przetwornica ta może być montowana w pobliżu silników dla różnego rodzaju wymagających zastosowań.
Więcej...

VLT ISD410 Integrated Servo Drive

Przetwornica o niewielkich rozmiarach oparta na synchronicznym silniku serwo, który jest wydajny energetycznie, precyzyjny i łatwy w instalacji.
Więcej...

VLT ISD510 Integrated Servo Drive

Wysokowydajne rozwiązanie zdecentralizowanego serwomechanizmu przeznaczone dla wymagających zastosowań maszynowych.
Więcej...

VLT OneGearDrive

Wysoce wydajne połączenie silnika z magnesami trwałymi oraz zoptymalizowanej przekładni stożkowej.
Więcej...